Projeler ve Etkinlikler2023-06-08T14:29:33+00:00
111, 2022

” Rehberlik Birimini Tanıma ” semineri yapıldı

Okulumuzun 9. Sınıf Öğrencilerimize okula uyum kapsamında Okul Rehberlik Birimini tanıma ve çalışmalarına katkı sağlamak amacıyla " Rehberlik Birimini Tanıma " semineri yapıldı. Emeklerinden dolayı Rehber Öğretmenimize teşekkür ederiz.

2206, 2022

Eğitim Danışmanı Zafer Polat Koyuncu ve ekibi ile öğretmen çalıştayımızı…

Mind Up Eğitim'in kurucusu Eğitim Danışmanı Zafer Polat Koyuncu ve ekibi ile öğretmen çalıştayımızı gerçekleştirdik. Öğretmenlerimiz çalıştayımızda birbirinden güzel çalışmalar ortaya koydular. Günün sonunda kazanan grubumuza Kurucumuz Ahmet Sakarya tarafından hediyeleri takdim edildi. Emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve başta Zafer Polat Koyuncu Hocamız olmak üzere tüm Mind Up ekibine teşekkür ederiz.

1906, 2022

2021-2022 Eğitim öğretim yılında TÜBİTAK kapsamında…

          2021-2022 Eğitim öğretim yılında TÜBİTAK kapsamında düzenlenen Liseler arası araştırma projeleri yarışmasında derece alan öğrencilerimize Okul Müdürümüz Hakan OKUMUŞ ve Danışman Öğretmenleri Zeki TİREKCAN tarafından başarı belgeleri verildi.        

1906, 2022

Hayalden Gerçeğe: Bilim Kurgu’ projesi çalışmaları başladı…

Hayalden Gerçeğe: Bilim Kurgu' projesi çalışmaları başladı Erenler İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanıp Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğünün “Gelecek Gençlerin” Kültür Endüstrileri Destek Programı kapsamında desteklenen “Hayalden Gerçeğe: Bilim Kurgu” proje çalışmaları Özel Altınküre Teknokent Lisesinde başladı. Bilim kurgu alanında gerçekleştirilen atölye çalışmalarıyla, gençlerin kültür ve sanat alanında yenilikçi modellerle yaratıcı ürün/eser üretme becerilerinin geliştirilmesinin amaçlandığı proje kapsamında kurgu atölyesi, senaryo atölyesi, dijital karakter tasarım atölyesi [...]

1906, 2022

9E Sınıf öğrencilerimiz ve Elektrik Elektronik Öğretmeni…

9E Sınıf öğrencilerimiz ve Elektrik Elektronik Öğretmeni Elif Çavuş ile teknik gezide! Ülkemizi yurtiçinde ve yurtdışında otomotiv elektroniği ve yazılımı alanında pek çok yeniliğin öncüsü olarak temsil eden Beyinci İhsan Eğitim ve AR-GE Merkezi'ne ziyaretimizi gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz için sektörün Elektrik Elektronik Teknolojileri alanıyla iç içe olduğunu görmek, yapılan çalışmalara şahit olmak ve deneyimlemek şaşırtıcı ve ufuk açıcı bir etki sundu Sn. Velimiz İhsan Bey, otomotiv elektroniği konusunda yaptıkları işleri çocuklara [...]

Go to Top